Vila Harcov VILA HARCOV Tady jste doma - pojďte s námi bydlet a studovat

Koupaliště a aquaparky

Liberecká přehrada - nádrž Harcov

Vodní nádrž Harcov, nazývaná také Harcovská přehrada či Liberecká přehrada, leží nedaleko centra města v údolí libereckého Harcovského potoka. Nachází se velmi těsné blízkosti Vily Harcov. Přehrada slouží jako rekreační místo ke koupání, kanoistice, procházkám a relaxaci. V zimě tato obrovská nádrž se po zamrznutí stává velkým kluzištěm.

http://www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/93-prehradni-nadrz-harcov-liberecka-prehrada.html

Koupaliště Sluníčko – Vratislavice

Koupaliště sluníčko nabízí plavecký bazén, dětský bazén s klouzačkou, hřiště na plážový volejbal, dětský koutek, minigolg. WiFi připojení po celém areálu. Vhodné pro rodiny s dětmi.

http://www.koupalisteslunicko.cz/

Aquapark Babylon

Je největší aquapark ve stylu příběhů Julese Verna. Ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do mořského světa pod vodní hladinou plného mořských živočichů a korálů. Užijte si den plný relaxace a zábavy s přáteli a svými dětmi. Aguapark nabízí atrakce jako Aquazorbing nebo Aquaroller

http://www.centrumbabylon.cz/aquapark.html

Plavecký bazén Liberec

Rekreačně-relaxační areál, který dnes poskytuje veškeré služby včetně wellness zóny a dvou tobogánů. Mimo sportovního vyžití při plavání poskytuje široký prostor pro aktivní formy odpočinku, posilovna, tělocvična. Plavecký bazén je určen pro širokou veřejnost, zájmové skupiny, organizaci i mezinárodních závodů, tréninky a soustředění sportovních klubů.

http://www.bazen-info.cz/


Zpět